• Неодамнешно
SHELI 13269-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3542 3442 3543 3443 лаптоп плоча I7 ПРОЦЕСОР плоча работи

SHELI 13269-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3542 3442 3543 3443 лаптоп плоча I7 ПРОЦЕСОР плоча работи

DEN 12864.00

Количината на стоката
Това е достапна

Увозни давачки, даноци и такси не е вклучена во ред, како што тоа се одговорност на купувачот.На матичната плоча доаѓа од фабриката прва рака извор, не се поправи, тоа изгледа многу нови. Teste
Превозот
1. Ако матична плоча не се доставени правилно, бидејќи на купувачот, купувачот ќе сноси круг-патување товар.
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
.(Овие комерцијални изразат увозни давачки се релативно висока).Ако купувачот да купи погрешен производ, тоа ќе ги плати сите товарни и плати 15% услугата бесплатно.
Повратни информации
1.)
13269-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3542 3442 3543 3443 лаптоп плоча I7 ПРОЦЕСОР плоча 100% работи
1. Ако полето е сериозно деформирано, ве молиме да се земе слики за мене, што ќе ги штити нашите добивка.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите. За производ 1.Купувачите плаќаат на товар на Кина, продавачот плати на товар на вашата земја.Ова е електронски производ, треба да има професионален технички знаења, ако матична плоча не функционира, ве молиме проверете ја вашата инсталација.Ние не ќе се обезбеди по-продажбата на услугата ако купувачот остава лош повратни информации по волја. Ако треба, ве молам да ми кажете на вашата е-пошта. Ако сакате брза испорака нарачате, ве молиме изберете DHL,UPS-от,Fedex,EMS,ARAMEX.(безбеден, ако главниот одбор е оштетен, може да поднесете барање за надомест на штета) 2.Сите матични плочи ќе бидат тестирани пред породувањето.Ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот.
Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ -19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.Ако на матичната плоча има недостатоци, купувачот може да избере за замена на матична плоча, или да се вратат на матичната плоча, ние ќе рефундирање на целиот износ.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде пет ѕвезди, што е многу важно за мене.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не остави негативни повратни информации, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.

Клучни карактеристики

Форма Фактор:
ATX
Пристаништа:
USB3.1,Ethernet,Wifi,Bluetooth,USB 3.0,Display Port
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Број На Модел На:
13269-1
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Тип Socket:
одборот на процесорот
Форма Фактор:
CEB
Бренд Име:
SHELI
Пакет:
Yes
Чипсет:
NVIDIA
Меморија канал:
Двојно
Примена:
Лаптоп
Чипсет Производител:
NVIDIA
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Користи
Тип на ПРОЦЕСОР:
Core i7/Core i5/Core i3
Гаранција:
60 дена
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање

Слични производи во категоријата