• Неодамнешно
Висок квалитет на работната плоча за GX960 SFF G261D G270D Целосно тестирани

Висок квалитет на работната плоча за GX960 SFF G261D G270D Целосно тестирани

DEN 1680.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација. Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт на податоци како стандард или консултирајте се со сервисот. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина. MLLSE е нашата компанија бренд. Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму). Ние ќе се отстранат кога ќе пратите пратката. Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата.
Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот / мало пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт).батерија, ре-старт систем најмалку 2 пати и така натаму. Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една. Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Батеријата е забрането објект во пратката. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. Ако вие не го прифатите, немојте да се направи нарачка. Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација.
Висок квалитет на работната плоча за GX960 SFF G261 D G270 D Целосно тестирани
Матичната плоча се целосно тестирани,како што се apperance,3 D,сите интерфејси,внатрешниот и надворешниот екран.

Клучни карактеристики

Пристаништа:
usb 2.0
Тип Socket:
Сокет 775
Меморија Тип:
DDR3
Бренд Име:
MLLSE
Чипсет:
Intel G45
Број На Модел На:
GX960 SFF G261D G270D
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Примена:
Десктоп

Слични производи во категоријата