• Неодамнешно
SHELI 13302-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3449 3549 3446 3546 лаптоп плоча I5-5200U плоча работи

SHELI 13302-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3449 3549 3446 3546 лаптоп плоча I5-5200U плоча работи

DEN 7296.00

Количината на стоката
Това е достапна

За производ 1.На матичната плоча доаѓа од фабриката прва рака извор, не се поправи, тоа изгледа многу нови. Ако полето е сериозно деформирано, ве молиме да се земе слики за мене, што ќе ги штити нашите добивка.
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
.(Овие комерцијални изразат увозни давачки се релативно висока).(безбеден, ако главниот одбор е оштетен, може да поднесете барање за надомест на штета) 2.)
13302-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3449 3549 3446 3546 лаптоп плоча I5-5200 U плоча 100% работи

1. Teste
Превозот
1.За замена или гаранцијата на производите.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите.Плоча пратката без батеријата, ако ти треба батерија, ве молиме место на ред со нас контакт. Ако матична плоча не се доставени правилно, бидејќи на купувачот, купувачот ќе сноси круг-патување товар.Ако купувачот да купи погрешен производ, тоа ќе ги плати сите товарни и плати 15% услугата бесплатно.Ако на матичната плоча има недостатоци, купувачот може да избере за замена на матична плоча, или да се вратат на матичната плоча, ние ќе рефундирање на целиот износ.
Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ -19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted. Ако сакате брза испорака нарачате, ве молиме изберете DHL,UPS-от,Fedex,EMS,ARAMEX.
Повратни информации
1.Сите матични плочи ќе бидат тестирани пред породувањето.Ова е електронски производ, треба да има професионален технички знаења, ако матична плоча не функционира, ве молиме проверете ја вашата инсталација.Стоката се одговорни да бидат оштетени за време на транспортот, па кога ќе ја прими стоката, ве молиме отворете ја кутијата и да го провери производот.Ние не ќе се обезбеди по-продажбата на услугата ако купувачот остава лош повратни информации по волја.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде пет ѕвезди, што е многу важно за мене.Купувачите плаќаат на товар на Кина, продавачот плати на товар на вашата земја. Ние може да обезбеди тест видео пред породувањето.Ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот.

Клучни карактеристики

Форма Фактор:
ATX
Пристаништа:
USB3.1,Ethernet,Wifi,Bluetooth,USB 3.0,Display Port
Број На Модел На:
13302-1
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Тип Socket:
одборот на процесорот
Форма Фактор:
CEB
Бренд Име:
SHELI
Пакет:
Yes
Чипсет:
NVIDIA
Меморија канал:
Двојно
Примена:
Лаптоп
Чипсет Производител:
NVIDIA
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Користи
Тип на ПРОЦЕСОР:
Core i7/Core i5/Core i3
Гаранција:
60 дена
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање

Слични производи во категоријата