• Неодамнешно
лаптоп Плоча За леново G580 LA-7981P Систем Одбор Целосно Тестирани

лаптоп Плоча За леново G580 LA-7981P Систем Одбор Целосно Тестирани

DEN 5232.00

Количината на стоката
Това е достапна

Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт). Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму). Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила. Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт datas како стандард или консултирајте се со услуги на клиентите на прво место. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба.
лаптоп Плоча За леново G580 LA-7981 P Систем Одбор Целосно Тестирани
. Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација. Ние ќе ги отстрани сите на батеријата пред пратката. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација.
Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Без наша дозвола, ве молиме не ремонтирам или расклопување на производот. Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата. Батеријата е забранета, точка. Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. MLLSE е нашата компанија бренд, НЕ производството бренд. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем).

Клучни карактеристики

Пристаништа:
usb 2.0
Чипсет:
NVIDIA
Примена:
Лаптоп
Меморија Тип:
DDR3
Бренд Име:
MLLSE
Тип Socket:
PGA 989
Број На Модел На:
G580 LA-7981P
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Тест Состојба:
100% тестирани пред превозот
Пакет:
Стандард

Слични производи во категоријата