• Неодамнешно
Висок квалитет на работната плоча за 480 G3 MS-7A00 793740-001 793302-001 Целосно тестирани

Висок квалитет на работната плоча за 480 G3 MS-7A00 793740-001 793302-001 Целосно тестирани

DEN 3600.00

Количината на стоката
Това е достапна

Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила. Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму).батерија, ре-старт систем најмалку 2 пати и така натаму. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Ние ќе се отстранат кога ќе пратите пратката.
Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот / мало пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт). MLLSE е нашата компанија бренд. Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт на податоци како стандард или консултирајте се со сервисот. Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација. Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. Ако вие не го прифатите, немојте да се направи нарачка.
Висок квалитет на работната плоча за 480 G3 MS-7 A00 793740-001 793302-001 Целосно тестирани
Матичната плоча се целосно тестирани,како што се apperance,3 D,сите интерфејси,внатрешниот и надворешниот екран.

Клучни карактеристики

Пристаништа:
usb 2.0
Бренд Име:
MLLSE
Тип Socket:
lga 1151
Број На Модел На:
480 G3 MS-7A00 793740-001 793302-001
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Чипсет:
Intel H170
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR4
Примена:
Десктоп

Слични производи во категоријата