• Неодамнешно
SHELI 13269-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3542 3442 3543 3443 лаптоп плоча I3-5005U плоча работи

SHELI 13269-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3542 3442 3543 3443 лаптоп плоча I3-5005U плоча работи

DEN 6240.00

Количината на стоката
Това е достапна

На матичната плоча доаѓа од фабриката прва рака извор, не се поправи, тоа изгледа многу нови.Ова е електронски производ, треба да има професионален технички знаења, ако матична плоча не функционира, ве молиме проверете ја вашата инсталација.(Овие комерцијални изразат увозни давачки се релативно висока).
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
dell 3521 dell 5521
.
Повратни информации
1. За производ 1. Ако полето е сериозно деформирано, ве молиме да се земе слики за мене, што ќе ги штити нашите добивка.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не остави негативни повратни информации, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. Ако матична плоча не се доставени правилно, бидејќи на купувачот, купувачот ќе сноси круг-патување товар.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде пет ѕвезди, што е многу важно за мене.
Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ -19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.Сите матични плочи ќе бидат тестирани пред породувањето. Ние може да обезбеди тест видео пред породувањето.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите.Стоката се одговорни да бидат оштетени за време на транспортот, па кога ќе ја прими стоката, ве молиме отворете ја кутијата и да го провери производот.Плоча пратката без батеријата, ако ти треба батерија, ве молиме место на ред со нас контакт.Увозни давачки, даноци и такси не е вклучена во ред, како што тоа се одговорност на купувачот.За замена или гаранцијата на производите.(безбеден, ако главниот одбор е оштетен, може да поднесете барање за надомест на штета) 2.)
13269-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3542 3442 3543 3443 лаптоп плоча I3-5005 U плоча 100% работи

1.Ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот. Ако треба, ве молам да ми кажете на вашата е-пошта. Ако сакате брза испорака нарачате, ве молиме изберете DHL,UPS-от,Fedex,EMS,ARAMEX.Ако на матичната плоча има недостатоци, купувачот може да избере за замена на матична плоча, или да се вратат на матичната плоча, ние ќе рефундирање на целиот износ.

Клучни карактеристики

Форма Фактор:
ATX
Пристаништа:
USB3.1,Ethernet,Wifi,Bluetooth,USB 3.0,Display Port
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Број На Модел На:
13269-1
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Тип Socket:
одборот на процесорот
Форма Фактор:
CEB
Бренд Име:
SHELI
Пакет:
Yes
Чипсет:
NVIDIA
Меморија канал:
Двојно
Примена:
Лаптоп
Чипсет Производител:
NVIDIA
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Користи
Тип на ПРОЦЕСОР:
Core i7/Core i5/Core i3
Гаранција:
60 дена
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање

Слични производи во категоријата