• Неодамнешно
  • -12 %
T480011-T485011 Празни Refillable Мастило Касети(300ML за секој еден) За Epson Перо Про 7500

T480011-T485011 Празни Refillable Мастило Касети(300ML за секој еден) За Epson Перо Про 7500

DEN 999.00
DEN 1135.20

Количината на стоката
Това е достапна

Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата. Цијан ,
T485011-Lt. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ќе се добие единствен матичен Бр.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот.
Сите слики испратени се само за вашиот референца. Магента,
За Epson Перо Про 7500 итн.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.

Клучни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
про 7500
боја:
C,M,LC,LM,Y
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Epson
Обоени:
Yes

Слични производи во категоријата