• Неодамнешно
  • -20 %
1 Set +1Bk Мастило Касети Замена За HP HP10 XL HP10XL 10XL Бизнис Инкџет 2250 2200 2230 2280 2300 2800 2600 Печатач

1 Set +1Bk Мастило Касети Замена За HP HP10 XL HP10XL 10XL Бизнис Инкџет 2250 2200 2230 2280 2300 2800 2600 Печатач

DEN 864.00
DEN 1079.52

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
C4840 A(10 BK)
Црна
2
69 ml
C4841 A(10 C)
Синозелена
1
28 ml
C4842 A(10 M)
Магента
1
28 ml
C4843 A(10 Y)
Жолта
1
28 ml
Компатибилен За HP 10 XL 11 XL Печатач
Бизнис Инкџет 1700 1700d 1700cp 2000/2000c 2000cn
2250 2200 2230 2280 2300 2800 2600 2800cp 2800dtn
2500 1100 3000 300
Designjet 500 800
Office Jet Pro K850 K850dn

Клучни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet

Слични производи во категоријата