• Неодамнешно
2x 62XL Мастило компатибилен Кертриџ За HP 62 Officejet 5740 5741 5742 5743 Завист 5640 5660 7640 5540 5544 5545 5546 5548

2x 62XL Мастило компатибилен Кертриџ За HP 62 Officejet 5740 5741 5742 5743 Завист 5640 5660 7640 5540 5544 5545 5546 5548

DEN 1341.60

Количината на стоката
Това е достапна


МОДЕЛ : 62 XL
Компатибилен Remanufactured Мастило Кертриџ
КАПАЦИТЕТ : XL Висок Капацитет
БОЈА : Б.К., ТРИ-БОЈА
СЕ КОРИСТИ ЗА :
компатибилен за Officejet 5740 5741 5742 5743
Зависта 5640 5660 7640 5540 5544 5545 5546 5548
2 ПАРЧИЊА=1 BK+1 COLOR
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
ПАКУВАЊЕ : стандардно пакување
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls. контактирајте ме за попуст.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка.
Превозот Следење Бр. ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди.
Pls. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : CPAP : Кина Пост Воздух Парцела; HKPAP : Хонгконг Пост Воздух Парцели
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ
(Ако сте во итен случај, pls. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца, можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. Pls. направи вашето разбирање.
Кога ќе ја прими стоката, pls. направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци), ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls. нека знаат, ние ќе услугата се додека не се задоволи.

Клучни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
LeadKsam
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
62XL
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Б.К/Боја
Ниво На Квалитет:
Одлични
MOQ:
2 ПАРЧИЊА=1BK+1COLOR
Компатибилен За 1:
Зависта 5640 5660 7640 5540 5544 5545 5546 5548
Компатибилен За 2:
Officejet 5740 5741 5742 5743
мастило капацитет:
Висок

Слични производи во категоријата