• Неодамнешно
празни refillable Мастило кертриџ за hp има око 8500 8000 за hp940 940 xl мастило кертриџ со постојан чип

празни refillable Мастило кертриџ за hp има око 8500 8000 за hp940 940 xl мастило кертриџ со постојан чип

DEN 1007.52

Количината на стоката
Това е достапна

Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Нашата Компанија е Професионални Производители и трговски друштва.

Боја : Црна 1
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта
Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Ние сме специјализирани во производството flatbed печатач(УВ Печатач /Еко Растворувач Печатач/Храна Печатач), Автоматски cd/dvd печатач, сублимација топлина притиснете машина, и потрошен материјал итн.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Касети : c4902ae/C4906, c4909ae/C4905 S,C4907 AE/C4903 S, C4908 AE/C4904;
За HP #940 и #940 XL Серија 4colors Мастило
Способност : Црна : 260 ML,C/M/Y 130 ML
Внимание : Ако вашиот печатач е нова(не се користи),пред користење на нашата чип,тоа треба ot иницијализира печатач со вашите оригинални мастило касети.
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global.Ние сме вашиот прв избор. Ние ги преземе врвот-квалитетен производ, топ-одделение услуга, топ-одделение цена како принцип, кој има добиено многу позитивни повратни информации низ светот досега. Нашата компанија има повеќе од 10years експертиза и 6 година Alibaba експертиза. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.com (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење number : www.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.празни refillable Мастило кертриџ за hp има око 8500 8000 за hp940 940 xl мастило кертриџ со постојан чип
Производи : За HP940 940 XL (1 Црно, 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта) 4 Pcs
Состојба :
За HP 940 940 XL refillable мастило кертриџ Црна x 1 компјутер
За HP 940 940 XL refillable мастило кертриџ Синозелена x 1 компјутер
За HP 940 940 XL refillable мастило кертриџ Магента x 1 компјутер
За HP 940 940 XL refillable мастило кертриџ Жолта x 1 компјутер
Компатибилност Печатач : за HP officejet Pro 8000 печатач-A809a/A811a/A809n;Pro има око 8500-A909b/A909a/A909n/A909g/A910a;pro 8500 A-A910a/A910g/A910n.

Клучни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
OLOEY
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
HP940 кертриџ
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
кертриџ модел:
HP940 кертриџ
користат за:
за hp има око 8500 8000
Тип:
refillable мастило кертриџ
Функција:
Со ЛАК чипови
квалитет:
Висок квалитет
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes

Слични производи во категоријата