• Неодамнешно
  • -9 %
600ml универзална рефил колекции боја мастило шише печатач за HP за Canon за Epson за Брат за Lexmark Принтер ink L800 L801

600ml универзална рефил колекции боја мастило шише печатач за HP за Canon за Epson за Брат за Lexmark Принтер ink L800 L801

DEN 580.00
DEN 637.44

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд:HTL
компатибилен Боја на МАСТИЛО
Производот : Universal боја на мастило
Компатибилен Модел : универзална рефил колекции боја мастило шише печатач за HP за Canon за Epson за Брат за Lexmark Принтер ink
Пакетот вклучува :
100 ML Црна*1 buc
100 ML Жолта*1 buc
100 ML Синозелена*1 buc
100 ML Магента*1 buc
100 ML светлина Синозелена*1 buc
100 ML светлина Магента*1 buc
Примена опсег : Office, културни, образовни, тендер, илустрации, боја слики, комерцијални реклами, пакување, трговски марки, ознаки и сите видови на фотографски мапи, и така натаму
Оваа pruduct е компатибилен со материјали (не се оригинални производи), на употреба на увезените суровини и материјали, во согласност со стандардот процесот на производство, за оригинални материјали совршена замена, 100% целосно компатибилни.

Клучни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Универзална боја на мастило
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна

Слични производи во категоријата