• Неодамнешно
  • -5 %
ЗА HP 711 711xl Refillable мастило Кертриџ со чип празен кертриџ за HP Designjet T120 T520 печатач

ЗА HP 711 711xl Refillable мастило Кертриџ со чип празен кертриџ за HP Designjet T120 T520 печатач

DEN 725.00
DEN 763.20

Количината на стоката
Това е достапна


за касети modle : За hp 711 Б.К C Y M
За принтери modle :
за HP Designjet T120 ЗА HP Designjet T520
1.Празни касети со чипови
1 целосен сет (4 парчиња ) празна
б.к x 1pcs
Кип x 1pcs
ма x 1pcs
вие x 1pcs

Клучни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
БЛУМ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
за HP 711 б.к c y m
Обоени:
Yes
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата