• Неодамнешно
4pcs Refillable Мастило Кертриџ За HP655 HP 655 за HP Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 кертриџ со ЛАК чипови

4pcs Refillable Мастило Кертриџ За HP655 HP 655 за HP Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 кертриџ со ЛАК чипови

DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна


Стр roducts : Refillable Мастило Кертриџ За HP Deskjet 3525 Кертриџ 4615 4625 5525 6525 ( Касети доаѓаат со постојан чипови )
Состојба :
За HP 655 refillable мастило кертриџ Црна x 1 компјутер
За HP 655 refillable мастило кертриџ Синозелена x 1 компјутер
За HP 655 refillable мастило кертриџ Магента x 1 компјутер
За HP 655 refillable мастило кертриџ Жолта x 1 компјутер
(Мастило кертриџ е празен)
Компатибилност : за HP Office Jet 3525 4615 4625 5525 6525
Боја : Црна 1
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта
Напомена :
Во нашето искуство, HP започне ист број на модел на печатач во различни региони, но тие работат со различен број на модел на мастило касети. На тој начин можете да го проверите вашиот вистински мастило касети модел број и изберете точниот модел на чипови или Мастило касети.
Како да се мастило рефил кертриџ
Печатење на слика :
Предности :
1.100% нов и висок квалитет
2. Висок квалитет и прифатлива цена.
3. Лесно да се инсталира и се користи едноставно.
4. Со ЛАК чипови, тоа може да го ресетирате автоматски при замена на касети.
5. тоа мастило рефил последователно по мастило го снема.
6. Тоа може да го користите постојано, тоа ќе ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки.
7. Добро за environmeantal заштита.

Клучни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
за hp 655
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
TOPPARTS
Обоени:
Yes
со чип:
Yes
одговараат за:
HP Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525
Предност:
Добра цена и квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Услуга:
се реши проблемот во рок од 24 часа
Функција:
Со ЛАК чипови

Слични производи во категоријата