• Неодамнешно
АВТО -Високи Перформанси Автомобил Гориво Притисок Мерач Прилагодливи Гориво Регулатор на Притисок Црна

АВТО -Високи Перформанси Автомобил Гориво Притисок Мерач Прилагодливи Гориво Регулатор на Притисок Црна

DEN 1107.84

Количината на стоката
Това е достапна

Понудат соодветни гориво притисок прилагодување за високи перформанси апликации
Ви дава право да се лесно да се направи промени со прилагодливи гориво регулатор на притисок
Опремени со ексклузивен дизајн за да се стабилизира неговата веќе одлично гориво контрола на притисокот и овозможување на детални прилагодување
Со два 8мм бодликава фитинг, за повеќето возило до 450 HP апликација
Ова гориво регулатор на притисок одговара за повеќето возило. Со тоа е масло колосек, ќе може точно да се знае притисок на гориво.
Боја : Црна
Материјал : Алуминиум
Опсег : 200-800 KPa
Погоден : За NA & Турбо Автомобили(Под 450 HP)
Пакет Листа : 1 x Гориво Регулатор на Притисок
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

боја:
Црвена, Црна
Бренд Име:
sikeo

Слични производи во категоријата