• Неодамнешно
  • -5 %
еже маскота костими со висок квалитет обичај шарени цртан филм еж тема аниме аниме cosply костим карневал фенси облека 2896

еже маскота костими со висок квалитет обичај шарени цртан филм еж тема аниме аниме cosply костим карневал фенси облека 2896

DEN 16781.00
DEN 17664.00

Количината на стоката
Това е достапна

( дневник на aliexpress. PLS ДОЈДЕ НАЗАД КОН НАС ПОВТОРНО! Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Ние ќе одговор во прв пат! : ) ) Материјал : ткаенина е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен, крзно, и др., зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) структура е направена со EPE материјал. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. EMS е наш основен превозот избор. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Висат сушење само, греење е забрането. АПЛИКАЦИИ : 1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Име на производ:
Носот маскота
кодот на производот:
MPW2836
Употреба:
РЕКЛАМИ фаза реквизити карневал партија спортски училиште добротворна организација итн.
Тип:
Носот маскота

Слични производи во категоријата