• Неодамнешно
  • -45 %
O. ДВЕ.О Дебели Издолжување На Маскара Долга Црна Lash Eyelash Продолжување Око Трепките Четка Шминка

O. ДВЕ.О Дебели Издолжување На Маскара Долга Црна Lash Eyelash Продолжување Око Трепките Четка Шминка

DEN 150.00
DEN 272.64

Количината на стоката
Това е достапна


O. ДВЕ.О Дебели Издолжување На Маскара Долга Црна Lash Eyelash Продолжување Око Трепките Четка Шминка
Вода-доказ и дупка со доказ;
Долго-носи боја во длабока;
Совршен за двете професионална употреба или лична употреба;
Зголемување остро и долго, направи што повеќе шармантен.
Ексклузивно Масло слободни формула и убав подарок за осетливи очи, ги отстранува лесно.

Детали :
Бренд : O. ДВЕ.О
Нето Тежина : 0.34 fl Мл
Пакет Тежина : 34g
Големина : 14cm*3cm*2cm
Боја : Црна Боја
Рок на траење : 3 години
Како да го користите :
Четка од база на врвовите на трепките, дели се додека саканиот изглед е постигнато. Мие исклучување лесно со топла вода.
Пакет Содржина :
1* Маскара(со кутија)
Забелешки :
1. Ве молиме не за други цели освен шминка.
2. Ве молиме не го стави во директна сончева светлина или температурата е премногу висок или премногу ниски.
3. Да се чува вон дофат на деца.

Клучни карактеристики

Тип:
Маскара
Корист:
Брзо/Брз Сува,Густа,Други,Издолжување,Природни
НЕТО-WT.:
0.034
Големина:
Full Size
Бренд Име:
O. ДВЕ.О
Количина:
10000
Број На Модел На:
N6027A Macara
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Состојка:
Маскара

Слични производи во категоријата