• Неодамнешно
  • -41 %
MIXIDELAI Бренд Вистинска Кожа Лето Мека Машки Сандали Чевли За Мажи Дише Светлина Плажа Повик за Квалитет Одење Сандала 2018

MIXIDELAI Бренд Вистинска Кожа Лето Мека Машки Сандали Чевли За Мажи Дише Светлина Плажа Повик за Квалитет Одење Сандала 2018

DEN 1048.00
DEN 1776.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
7238
Insole Материјал:
ЕВА
Моден Елемент:
Платформа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Бренд Име:
MIXIDELAI
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата