• Неодамнешно
  • -10 %
Машки летото сандали чевли шупливи надвор Дупка дупка чевли sandlias sapatos mens baotou носат рамни сандали Отворено вода чевли

Машки летото сандали чевли шупливи надвор Дупка дупка чевли sandlias sapatos mens baotou носат рамни сандали Отворено вода чевли

DEN 776.00
DEN 862.08

Количината на стоката
Това е достапна


НИ ГОЛЕМИНА 11=ЕВРА ГОЛЕМИНА 45= Должина на чевли внатре=27.5 cm

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Сандала Тип:
ЕВА Вбризгување на Чевли
Обвивка Материјал:
neoprene
Горниот Материјал:
Гума
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
TALENTTREE
Големина:
39/40/41/42/43/44/45

Слични производи во категоријата