• Неодамнешно
XIZI Топла Кожа Мажите Сандали 2018 Лето Дише Слободно Сандали Мажите Отворено Мода на Плажа Мажите Удобно Рамен Мажите Чевли

XIZI Топла Кожа Мажите Сандали 2018 Лето Дише Слободно Сандали Мажите Отворено Мода на Плажа Мажите Удобно Рамен Мажите Чевли

DEN 1904.16

Количината на стоката
Това е достапна


Здраво, мојот пријател, кодот numble на овој чевли е стандард на Европскиот Код.
Откако ќе купување на успех, ќе има даде еден пар чорапи, како еден мал подарок за вас. Ве молиме проверете ја добро големината на маса пред купување,ви благодариме!
Плаќање
Прифати Alipay метод на плаќање,поддршка ЗАЧУВАМ
Ве молиме да обрнете за вашата цел колку што е можно поскоро.
Затоа што ние не можат да се gurantee кои што се уште имаат акции по една недела.
Shippment
Откако ќе ја добиете на вашата исплата.Ние ќе брод вашата парцела во кратко време.
Ние ќе брод вашата објекти на одобрени превозот адреса дадена на alipay.Па ве молиме да бидете сигурни дека превозот адреса,број на телефон и вашето целосно име е точно.
Политика на враќање
Можеме да го прифатиме наплата или размена,но ве молиме бидете сигурни на објекти мора да бидат во добра состојба и не влијае врз средното продажба.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.Ако сте задоволни со предмети што ги нареди,длабоко се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек со пет ѕвезди за нас.Ви благодариме!
Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ние да работат заедно за да се реши се додека не сте задоволни!

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Сандала Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
yuebu
Бренд Име:
XIZI
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата