• Неодамнешно
CNC вретено комплет ER11 800w воздух за ладење вретено моторни + 1.5 KW инвертер

CNC вретено комплет ER11 800w воздух за ладење вретено моторни + 1.5 KW инвертер

DEN 14400.00

Количината на стоката
Това е достапна


CNC вретено комплет ER11 800w воздух за ладење вретено моторни + 1.5 KW инвертер
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во пакетот вклучува :
1*ER11 дијаметар 65mm 220 V 800 W воздух за ладење вретено
1*1.5 KW inverte
Вретено :
1) Моќност : 800 W
2) Напон : AC напон 220 V
3) Брзина : 0-24000 R/мин
4) Ер Ладење
5) ER11collets чак
8) 4 парчиња лежишта

1.5 KW VFD инвертер
Влезен Напон : 220 V(+/-15%)
Текст Фреквенција : 48-63 Hz
Излезен Напон : 220 VAC
Фрекфенција : 0-400 Hz
Текст Фаза : 1 или 3 фаза
Излез Фаза : фаза 3
Гаранција : 1 година од датум сте го купиле
Добредојдовте во мојата продавница!
Јас сум хобисти за cnc машина,и тоа ми е чест да комуницираат со cnc делови
demander. Сите производи цена ги исполнува својот квалитет, ако сте збунети за кој бренд
делови е одговара за својата работа, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Плаќање :
1. Кликнете на објектот
2. Изберете количина
3. Кликнете на КУПИ СЕГА
4. Плати за тоа
Јас го прифаќам Pay Pal
Превозот и Пакет :
Ако бесплатен превозот, безбедно и брзо се изразат за стоката.
Сите предмети се добро спакувани пред испраќа до купувачот.
Спорот :
Ве молиме да не испраќате спор, без било каква комуникација со нас, спорот не е добро за двете, тоа не е најдобар начин да се решат проблемите.
Наплата :
Ако не се добие погрешен производ,целосна наплата за вас.
Царинење Вредност
Јас може да го прогласам за ниска стоки вредност, но вашата земја царинската има право да ја проценат вистинската вредност
и да одлучите колку данокот треба да се плати.
Купувачи носат доход и должност ако ги има.
Секој производ вратен затоа што на купувачот не плаќаат за даноци и должност, не наплата од нас.
Сите стоки ќе бидат испратени од Кина.
Повратни информации :
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации за нашата продавница.
Ако се воведе вашите пријатели на нашата продавница, тој може да се добие попуст.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
MOVIMIENTO
Диск:
Моторни
Оперативен Брзина:
24000
Број На Модел На:
800
Примена:
Мелничката

Слични производи во категоријата