• Неодамнешно
Пневматски место заварување машина Литиум батерија две-точка тип на самото место заварувач 220V мали рачни diy батеријата да се допрат заварчик 1pc

Пневматски место заварување машина Литиум батерија две-точка тип на самото место заварувач 220V мали рачни diy батеријата да

DEN 23280.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Пневматски место заварување машина Литиум батерија две-точка тип на самото место заварувач
220 V мали рачни diy батеријата да се допрат заварчик 1pc
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.5-4kg
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Производ екранот
Технички Параметри
Спецификации : 110 * 60 * 80см
Текст : AC напон 220 V ± 10% 50 HZ ± 2 HZ
Излез : 3 KW
Заварување напојување : AC пулсот
Заварување на струјата : 1-999
Electrode удар : 16mm
Број на пулсот : 1-5
Preload време : 0.99 s
Electrode притисок : 0.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
502
Тип:
Вертикална
Спецификации:
110 * 60 * 80см
Излез:
3KW
Заварување моќ:
AC пулсот
Заварување Тековната:
1-999
Electrode мозочен удар:
16mm
Број на пулсот:
1-5
Preload време:
0.1-0.99 s
Electrode притисок:
0.5-4kg
На текст:
AC 220 V +/- 10%

Слични производи во категоријата