• Неодамнешно
  • -40 %
50 Компјутери Далеку Инфрацрвена Болка Малтери Колено Повреди На Мускулите Од Замор Кинески Лекови Пчелен Отров Balm Болка Убиец Massager D1127

50 Компјутери Далеку Инфрацрвена Болка Малтери Колено Повреди На Мускулите Од Замор Кинески Лекови Пчелен Отров Balm Болка Убиец

DEN 297.00
DEN 495.36

Количината на стоката
Това е достапна


Да се зајакне меридијани и циркулацијата на крвта и dispear на extravasated тешко крв. Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.
Мускулите и коските болка болка Билни малтери.
Донесува напредни третман-Пчелен Отров!
Тоа не може само да се ублажи болката и dispear оток, но, исто така, е grantly корисни за вашиот слезина, бубрег и asthenia.
На Пчелен Отров прави добро за да се подобри вашето тело имунитет и helpfully лек автоимуни болести. Релативната влажност не е повеќе од 80%.
Насоки :
Ве молиме да користите крпа за да ја избришат болните делови и чисти со топла вода пред да го користите малтери.
Извонредна ефикасност за хронични болести лек како што се ревматизам, ревматоиден и други симптоми.
Големина : Прибл.
Промените за 12-24hous секое време.
Важи време : 2 години
.
Чисто Природни и зелена со никакви несакани ефекти.
Ве молиме имајте на медицина во место далеку од децата.
Не користите ако сте одгледување;
Не користите, ако вашата кожа се алергични или е веќе оштетени или ulcerous.
Предупредување :
Само за надворешна употреба.
Ако делови од вашето тело се појавува црвена и потечени и чешање во апликација, ве молиме да ги преземат претпазливост за употреба.
Дополнение терапија на Грлото на spondylosis, половината и Мускулите, замор и вирус, scapulohumeral periarthritis на рамената, Gonarthrosis Коленото, повреди на зглобовите,ревматоиден Артритис и сл.
Топлина Терапија Телесна Повреда, Артритис зглобови Замор Ослободување малтери.
Пакетот вклучува :
50 компјутери*мускули и коски Болка болка Билни малтери (1 BUC во една кеса )
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Пчелен Отров исцелување закрпи.
Опсег на Далеку-емисијата на инфрацрвена бранова должина : 8µm-15µm,нормално emissivity не помалку од 80%.
Топла Голема Продажба! Почитувани руски клиенти, Поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар. 70mm*100mm/patch
Чување :
Имајте во суво и ладно место каде што нема корозивни гасови.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Povihome
Примена:
Телото
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
D1127
Големина:
Medium
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација

Слични производи во категоријата