• Неодамнешно
HIMABM 1 Buc природна бела drilled jade guasha одбор масажа алатка лицето третман стружење здравствена заштита

HIMABM 1 Buc природна бела drilled jade guasha одбор масажа алатка лицето третман стружење здравствена заштита

DEN 542.40

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е лицето третман стружење грижа здрава алатка материјали,dredge крвта.
Тип на производ
Guasha одбор
Материјал :
Jade
Пред Да drilled
Бојата. Оваа цена не вклучуваат сопствени данок. Ние целосно ќе ги заштити вашата приватност на пакувањето површината и царинска декларација. Сите нашите производи се со најдобар квалитет, но international express има многу фактори што не може да се контролира, ве молиме да не даде ни лошо се хранат назад директно, ви благодарам многу.
Употреба : Масажа за назад и целото тело scrape терапија.
Бесплатен превозот
Yes
Заштита на приватноста
Ние целосно ќе ги заштити вашата приватност на пакувањето површината и царинска декларација
Тежина
Околу 39g (0. Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации.
Answer : ___________________________ Note : Како мали компоненти, ве молиме да се избегне деца јадење, тоа може да предизвикува гушење.08 lb)
Место на Потекло :
Кина(Копно)
Восок на површината
Никој
Во прилог string
Никој
Свила торба како подарок за слободни
Yes
Пакет
Картон и меур заврши
Тип На Единица
Парче
Време На Испорака :
Обично 15-45 работа дена по плаќање затворен, ако ние ги користиме Ali Express стандард на превозот.
Точна адреса, поштенски код,име и презиме и телефонски број
Почитувани купувачот,кога ќе сакате да се купи овој објект,plsre-проверете ја вашата адреса, поштенски код и телефонски број. На пазарот се соочува целиот свет, долгорочно вработување на светот, од целиот свет на големо, агенти,повеќе попуст.HIMABM 1 Buc 100% природна бела drilled jade guasha одбор масажа алатка лицето третман стружење здравствена заштита
Ако сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме. За да се избегне плаќање на многу царинските давачки ,царинската декларација цена може да бидат пониски ако е потребно, ве молиме запишете ако треба. Ве молиме да се осигурате дека пополнете ги твоето полно име, правилниот пост код и телефонски број.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Број На Модел На:
Jade-082
Бренд Име:
HIMABM
Материјал:
Jade
боја:
Бела
Материјал:
Jade
Бесплатен превозот :
Yes
Логистика Информации Можат Да Се Следат :
Yes
Големина:
3x1.7x0.3 inches (80x41x8.8 mm)
Тежина:
Approximately 39g (0.08lb)

Слични производи во категоријата