• Неодамнешно
  • -20 %
Рефлексологија Акупресурата Стрес Олеснување Ориентални 5 Дрвена Нога Масажа Ролери Циркулацијата На Крвта Промоција Plantar Fasciitis Нега

Рефлексологија Акупресурата Стрес Олеснување Ориентални 5 Дрвена Нога Масажа Ролери Циркулацијата На Крвта Промоција Plantar

DEN 876.00
DEN 1094.40

Количината на стоката
Това е достапна

За Производ, Специјално дизајнирани за да се замесува и се тркалаат во мускулите, болки, и болка далеку, нашите massager содржи сина ролки кои го стимулираат ткива во нозете во начини на електронски massagers само не се совпаѓаат. Ја стимулира циркулацијата на крвта, се приспособат на функцијата на цревата,го зајакне имунитетот на организмот, да се релаксираат на нервна болка, леснотија замор на мускулите се релаксираат на нервна болка, леснотија замор на мускулите. Единственото нешто подобро од добивање на нога масажа е да ги врши во исто време! Нашата голема база дава нозете двојна релаксација и акупресура, обезбедување ќе примите длабоко рефлексологија ткиво масажа во секое време. Совршен за нозете на сите димензии и тежина од само 0.8 lbs, нашите massager е пренослив доволно да се користи додека се патува, на работа, или додека гледа ТЕЛЕВИЗИЈА. Се тоа каде и да одите! Направени од високо-квалитет Theaceae дрво, на здрав изградба и грчевито држејќи се за подлошки под база осигурајте се дека вашиот massager никогаш не се лизга или слајдови кога ќе го користите. Опис на производот Ослободување на себеси од нога болки и болки никогаш не била толку лесно! • Луѓето се зафатени. Ние работиме, да се патува, подигање на деца, готвење вечера, работат надвор; сте го името, ние сме го прави тоа од ден во ден-out-и ние сме секогаш на нашите нозе. • И така тие се уморни, а потоа тие почнуваат во болка, и пред да го знам тоа, ти си во контакт болка. • Тоа е причината зошто треба двојна нога massager дека може да се ублажи не само болки и болки, но мачно пета втори, plantar fasciitis, и повеќе. • Ориентални Нога Дрвени Масажа Ролери користи моќта на рефлексологија на лесно вашите мускули, ткива и тетивите, така можете да продолжите со вашиот ден, подгответе се за утре, или само да се чувствувате освежени и rejuvenated. • Персонален компјутер и биро работа, можете да го користите додека се гледа на ТВ. Материјал : Дрво Тежина : околу 0.54 кг Производ големина : 27*17*5 CM

Клучни карактеристики

боја:
како фото
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Материјал:
Композитен Материјал
Примена:
Нога
Бренд Име:
FLYKE

Слични производи во категоријата