• Неодамнешно
Simbalion Големи двојно маркер пенкало масло главата светлина пенкало водоотпорен пен

Simbalion Големи двојно маркер пенкало масло главата светлина пенкало водоотпорен пен

DEN 470.40

Количината на стоката
Това е достапна

или да се Вратат & наплата : ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 5-10 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ние нудиме испорака метод како што е подолу : 1. И светлина, вода, да се исуши. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfim плаќање. И сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.

Клучни карактеристики

Тип:
маркер пенкало
Тип:
Масло
Број На Модел На:
ТМ-001
Бренд Име:
Simbalion
Пишување Медиум:
Хартија
Мастило Боја:
Црна
Четка Совет:
Круг Пети
Dual-страна Пишување:
Yes
тип на мастило:
Постојано
Пишување Точка:
20mm
Квантитет На Пакет:
12PCS /кутија

Слични производи во категоријата