• Неодамнешно
  • -48 %
[FEILEDIS]Мода Жените Шамија Луксузен Бренд Свила Сатен Shawl Scarfs Свила Шамија Модни Дами Додатоци 143*15cm FD336

[FEILEDIS]Мода Жените Шамија Луксузен Бренд Свила Сатен Shawl Scarfs Свила Шамија Модни Дами Додатоци 143*15cm FD336

DEN 347.00
DEN 667.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
143cmX15cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Должина:
60см-80см
Материјал:
Акрилик
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
FD336
Бренд Име:
feiledis
Шаблон Тип:
Plaid

Слични производи во категоријата