• Неодамнешно
Најновите Дланка Лист Печати Tassel Шамија Жените Убава Зеленило Печати Марами И Shawl Остава Заврши Hijab Пригушувач Бесплатен Превозот

Најновите Дланка Лист Печати Tassel Шамија Жените Убава Зеленило Печати Марами И Shawl Остава Заврши Hijab Пригушувач Бесплатен

DEN 2160.00

Количината на стоката
Това е достапна


Носете го како шамија или како украл/заврши. Совршен за сите сезони.
Висок квалитет на рачно изработени шамија
Лесни шамија украсени со plam дрво печати дизајн.
Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој прилики
Оваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.
Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.
100% памук voile
Големина : 180cm x 90 см
Рака измијте го со студена вода, Пониски Железо температура..
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.
Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе се обидеме да го најдете/list повеќе за вас. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.
Купувачот плаќа врати превозот.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
За Freedback
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
LC-01
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Viscose
Марами Должина:
>175cm

Слични производи во категоријата