• Неодамнешно
  • -43 %
Шамија Вистински Промоција Возрасни Haisum 2018 170*80см Висок Квалитет 3 Бои Порцелански Стил Тенок Дел Voile Жените Шамија Shawl Hn20

Шамија Вистински Промоција Возрасни Haisum 2018 170*80см Висок Квалитет 3 Бои Порцелански Стил Тенок Дел Voile Жените Шамија

DEN 120.00
DEN 210.24

Количината на стоката
Това е достапна

2017 НОВИ СТИЛОВИ БРЕНД : HAISUM HAISUM 2017 170*80см Висок квалитет 3 бои Порцелански Стил Тенок Дел voile Жените Шамија Shawl HN20
Notice1 : бидејќи на Русија локалната политика,руската купувачите име мора да биде целосно име и презиме, Инаку не можете да ја прими стоката, ве молиме имајте во предвид Notice2 : крзно и шалови е мала барака на косата ,тоа е не може да се избегне,pls забелешка. Notice3 : ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас прво,ние ќе го прават нашите најдобри за вас. Notice4 : Затоа што екранот на мониторот е различен, тоа може да биде малку надвор боја , ве молиме да се разбере Превозот политика На тежина Не повеќе од 2 КГ Известување 1) Како и ние не само продаваат предмети преку интернет, но исто така и промет на големо наредби од локалните продавници и агенти, некои од големини и бои можеби распродадени. Нашите акции се менува брзо и на нашиот веб-сајт не е секогаш во тек, ве молиме да се разбере и контактирајте нè за нашето ажурирани акции. Во секој случај, ние ќе ве контактираме веднаш штом ја процесираме вашата нарачка 2) Бидете сигурни дека ќе го потврдите Адресата и Телефонскиот Број за време на својата цел. Вашиот Телефонски Број е потребно за поштата, со цел да се контактира со вас ако има било какви проблеми за време на испорака. Ве молиме имајте предвид дека ние не ќе рефундирање на вашите превозот надомест во случај Предмети се вратени во Кина поради погрешна адреса или недостаток на Телефонски Број. 3) Ако ние добиеме точна висина, тежина и биста големина на слој кој што обично се носат, ние може да се направи подобро се вклопуваат! 4) За полесно обичај бистрина, ние ќе се отстранат на нашиот бренд на производи. Во прилог на тоа, ние ќе го одбележи пакет како подарок и во помала вредност за да се избегнат даноците. Но, ако пакетот е проверен од страна на Царинската управа за било која причина, било даночни пријави се на купувачот одговорност. Ние нема да бидат одговорни за било каква данок направени.

Клучни карактеристики

Големина:
80 170cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
HN20
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
135cm-175cm
Бренд Име:
haisum
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Voile

Слични производи во категоријата