• Неодамнешно
Синџир и Круната Дама Свила Чувство Кеси Шамија Мали Лента за Коса Бенд Bandeaus Ѓердан трговија на Големо Капка Превозот BD83

Синџир и Круната Дама Свила Чувство Кеси Шамија Мали Лента за Коса Бенд Bandeaus Ѓердан трговија на Големо Капка Превозот BD83

DEN 278.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
100x5cm
Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Свила,Памук
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BD83
Стил:
Моден
Марами Должина:
100cm-135cm
Бренд Име:
FINEMIST
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Големина:
100x5cm

Слични производи во категоријата