• Неодамнешно
Макбаскет PCP Воздушен Притисок Мерач 2 парчиња 350bar Мини Микро Manometre Manometer 1/8BSPP Теми

Макбаскет PCP Воздушен Притисок Мерач 2 парчиња 350bar Мини Микро Manometre Manometer 1/8BSPP Теми

DEN 312.00

Количината на стоката
Това е достапна


Висок Квалитет на Сите Месинг Макбаскет Мини 350bar Воздушен Притисок Мерач
Опис и Карактеристики : • Сигурен, мал дијаметар, ниска профил мерач
• 1" (25мм) големина
• 1/8" BSPP машки теми
• Директна диск (без врски или hairsprings) елиминирање на предвремено неуспехот од опрема и движење
• Безбедност во текот притисок на пристаништето на објективот
• "Не користат Нафта" за употреба во кислород услуга
• 0-350bar pls забелешка : оваа понуда ги вклучуваат само 2 парчиња мерач

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ZimKyfa
Број На Модел На:
PPS0053
Тип:
воздухот мерач
боја:
Сребро.
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Што е ова:
макбаскет мерач на притисок
Теми :
1/8BSPP

Слични производи во категоријата