• Неодамнешно
  • -13 %
Борба против Братче не ' Рѓосувачки Челик со Висока Прецизност Топката Имајќи за Airsoft AEG Менувачот Лов Додатоци 7mm/8мм/9mm

Борба против Братче не ' Рѓосувачки Челик со Висока Прецизност Топката Имајќи за Airsoft AEG Менувачот Лов Додатоци 7mm/8мм/9mm

DEN 375.00
DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна


производи,Погоден за висок вртежен момент AEG Менувачот Суштински дел за надградба на вашиот Airsoft AEG Да се изгради цврста & трајни менувачот се Спречи држат од страна на горење Дизајн за any Gearbox Верзија Погодна за СИТЕ AEG бренд, со соодветни менувачот 6pcs/SEt 7mm/8мм/9mm

Клучни карактеристики

боја:
8мм, 9mm
Бренд Име:
XPOWERWOLFY
Број На Модел На:
7/8/9mm
Тип:
Имајќи&Shim
Боја:
сива
Текстура:
Челик
Големина:
7mm,8mm,9mm
Нето тежина:
0.84 g
Технологија:
Кастинг

Слични производи во категоријата