• Неодамнешно
  • -20 %
Тиркизна Мајка на Невестата Chiffon Панталона Одговара на Свадба Плус Големина Vestidos Madre де Novia Долго Мајка Фустани со Јакна Чипка

Тиркизна Мајка на Невестата Chiffon Панталона Одговара на Свадба Плус Големина Vestidos Madre де Novia Долго Мајка Фустани со

DEN 4685.00
DEN 5856.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме да го заврши цел онлајн, и ни остави позитивен фидбек .
Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ . 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.
Опис на производот
Тиркизна Мајка на Невестата Chiffon Панталона Одговара на Свадба Плус Големина Vestidos Madre де Novia Долго Мајка Фустани со Јакна Чипка
Стандардна Големина Графикони :
Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање. Ние ќе се обидеме потрудиме да победи вашиот 5 ѕвезди .

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 14W
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
KS Ми Unshakenes
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
p5000
Декорација:
Pleat,Beading,Чипка
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Стил:
Со Јакна
Големина:
проверете ја големината на топ листите
боја:
проверете боја на топ листите
Шиење Време:
7-20 дена
време на испорака:
3-15 дена
мајката на невестата панталона одговара:
Тиркизна Мајката на Невестата Фустани
Chiffon Панталона Одговара На Свадба:
Мајката на Невестата Фустани Плус Големина
Vestidos Madre де Novia:
vestido меј da noiva
vestido де madrinha:
Долго Мајка Фустани со Јакна

Слични производи во категоријата