• Неодамнешно
  • -17 %
Лето Момчиња Девојчиња Т-Маица Бебе Момчиња Кратко Sleeve Т Маици Памучни Децата Облека Деца Tee Бебе Блузи Топла Продажба

Лето Момчиња Девојчиња Т-Маица Бебе Момчиња Кратко Sleeve Т Маици Памучни Децата Облека Деца Tee Бебе Блузи Топла Продажба

DEN 318.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Бренд Име:
Виножито Ангел
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
Weizhou
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Облека Должина:
Редовни
НЕМА.:
R8712
Извор категорија:
Стоки на залиха
Применливи пол:
Неутрален / Двете машки и женски
Дали капа:
Не Маскирани
Sleeve:
Кратко Sleeve
Погоден Сезона:
Лето

Слични производи во категоријата