• Неодамнешно
  • -18 %
Лето НОВИ Блузи машки Направени Во 1977 година 40-то Роденден Ретро Новина Присутни О-Вратот Кратко Sleeve Мода Блузи & Tees

Лето НОВИ Блузи машки Направени Во 1977 година 40-то Роденден Ретро Новина Присутни О-Вратот Кратко Sleeve Мода Блузи & Tees

DEN 546.00
DEN 666.24

Количината на стоката
Това е достапна

Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ГОРЧЛИВО КАФЕ
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток

Слични производи во категоријата