• Неодамнешно
  • -38 %
2018 Нови Пристигнувања во текот на летото 5XL Мажите Маичка на Кратки Ракави Пердув Однос Напад Секојдневен Памук Homme Облека 4XL Т Кошула Хипхоп

2018 Нови Пристигнувања во текот на летото 5XL Мажите Маичка на Кратки Ракави Пердув Однос Напад Секојдневен Памук Homme Облека

DEN 209.00
DEN 336.48

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JALEEMAN
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
2f
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слични производи во категоријата