• Неодамнешно
  • -15 %
2018 Машки Кратко Sleeve Памук Сосема Нов Tee Кошули Анти-Адут Отпорот Станува Должност Цитат машка Маица Војска Т Кошула

2018 Машки Кратко Sleeve Памук Сосема Нов Tee Кошули Анти-Адут Отпорот Станува Должност Цитат машка Маица Војска Т Кошула

DEN 612.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна


Забелешка 1 : Ние сме Азија Големина. Азија Големина е малку помал од НАС големина. 1inch=2.54 см, 1cm=0.39 инчен
Забелешка 2 : Со разликата во мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Забелешка 3 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 4 : Сите наши производи се 100% памук висок квалитет направени, и ние за поддршка на сопствени слики.
Забелешка 5 : Перење настава : * Нема кајгана * Inside out * Ладна вода (не повеќе од 30 C)

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Слични производи во категоријата