• Неодамнешно
  • -8 %
Тенок тесни pullover основните кошула солидна боја памук еластична секси круг деколте, T-shirt долги ракави женски бесплатен превозот

Тенок тесни pullover основните кошула солидна боја памук еластична секси круг деколте, T-shirt долги ракави женски бесплатен

DEN 1124.00
DEN 1222.08

Количината на стоката
Това е достапна

детали за производот
добредојдовте во продавница
Конкурентна Цена, Прв Клиент
Можете да се меша сите , боја, големина и така натаму. Имаме повеќе ,
повеќе модели, повеќе боја во акции,
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас.
Јас сум посветен да донесе радост,
безбедно и топ - производи за вас.
Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил,
супериорен но поевтина цена, цело време.
Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални
барања сакате,
и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прв
време,
ние работиме; следниот пат,
ние станат пријатели. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Многу купувачот се каже дека тие се многу многу убава Боја
Јас ќе ви даде добра цена!!
ДОГОВОРОТ МЕНЕ Ако имате проблем,
ве молиме да ни ме,јас ќе одговори во рок од 12 часа
СЕ НАДЕВАМ ИМААТ ДОБАР СРЕЌА СЕКОЈДНЕВИЕТО!
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
СИНА ПАТИ
Број На Модел На:
004
Стил:
Формално
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
sleeve тип:
Редовни
моделот култура:
младите
Моделирање на облека:
Тенок
компонента содржина:
96% и над

Слични производи во категоријата