• Неодамнешно
  • -31 %
2017 Нови Лето Harajuku Дизајн Dreamcatcher Маици Акварел Пердув Маичка на Кратки ракави Бела Т кошули, Блузи S980

2017 Нови Лето Harajuku Дизајн Dreamcatcher Маици Акварел Пердув Маичка на Кратки ракави Бела Т кошули, Блузи S980

DEN 380.00
DEN 550.56

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте да направите Dropshipping!

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Модални,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
S980
Бренд Име:
IALLYGOOD STUDIOS
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Блузи
Пол:
Жените
Година сезона:
Летото 2017
Големина:
S M L XL XXL

Слични производи во категоријата