• Неодамнешно
SHILO ОДИ Нова Мода Улица Жените Гроздобер Beading V Деколте, Краток Ракав Овча Вистинска Кожа Т-Маица Дами Концизен Кошула

SHILO ОДИ Нова Мода Улица Жените Гроздобер Beading V Деколте, Краток Ракав Овча Вистинска Кожа Т-Маица Дами Концизен Кошула

DEN 4416.00

Количината на стоката
Това е достапна

На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Вашето Задоволство, Нашите Извршување!
. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. (Во рамките на 7days) Плаќање 1. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 2-3 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 3-6 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.не трошете време да преговараат pls Вратат во суштина, го Носат ти пат !
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0. Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка.
Ние си Factorey штекер за разумна цена
Мало + на Големо + ОЕМ
Ние повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот веб-сајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ?
Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена граница
Нашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Број На Модел На:
980
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Вистинска Кожа,Полиестер
Јака:
V Деколте
Декорација:
Beading
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни

Слични производи во категоријата