• Неодамнешно
48 час испорака 2018 Лето, Т-Маица Жените Мама Писмо Print T Кошула Кратки Неформални Tees V Деколте, Краток Ракав Жените Бели Блузи

48 час испорака 2018 Лето, Т-Маица Жените Мама Писмо Print T Кошула Кратки Неформални Tees V Деколте, Краток Ракав Жените Бели

DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
VESSOS
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
жените т кошула
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Слични производи во категоријата