• Неодамнешно
  • -13 %
FORUDESIGNS Т-маица Жените Бои т кошула Жените Лето Смешно Маичка на Кратки Ракави Женски Блузи Јоркшир Terrier Печатени Т Кошула

FORUDESIGNS Т-маица Жените Бои т кошула Жените Лето Смешно Маичка на Кратки Ракави Женски Блузи Јоркшир Terrier Печатени Т Кошула

DEN 835.00
DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна


FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени
1.Ние не ќе се стави било која фактура и сите информации за нашата компанија и во вашиот парцела .net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
За Плаќање
Како може да track my parcle ?
Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.
Почитувани купувачот,ве Молиме имајте на ум дека жените Т-маица униформа производство на бели страна,ние нема да се направи црна страна.Ако умот,ве молиме да се одржи вашата цел внимателно.Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU ,АУ ,велика БРИТАНИЈА и така натаму.
За Превозот
Ние брод во светот од страна на E-пакет ,Кина Пост, Aliexpress Стандард Превозот EMS ,DHL,TNT и така натаму. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.
За Да Ги Прилагодите 1.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Се разбира ,ние исто така може да брод надвор со epacket во други земји.
Ако не сте задоволни од услугата или кои било други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,
и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга ,но ако вашиот парцела
не пристигна во рамките на очекуваното време ,pls контактирајте со нас ,ние ќе hep да ги пратите тоа и у еден добар одговор .
FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.ве молиме контактирајте со нас; 2.Ние обезбедуваме капка shpping услуга ,исто така може да испрати слики да ви за препродава . Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
жените т кошула
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни
предмети:
жените маици
Повеќе Дизајн:
цвеќиња, коњ, мачка, куче, галакси, животни, emoji,черепот
Шаблон Тип:
Јоркшир Terrier Т Риза за Жените, дама, тинејџерите, помлади девојки
боја:
Како се покаже слика
Моден шема :
tee кошула femme
Функција:
тенок,еластичност,отпорна, мека, дише, удобно, топло продажба
дизајн:
3D печатење мода Сечење на Врвот Tees
Добредојде:
Обичај и Пад на Превозот
Стил:
Новина, Кул, Kawaii, Harajuku, Смешни,Стилски, панк
Име:
camisa feminina

Слични производи во категоријата