• Неодамнешно
  • -38 %
Стилски Бул Черепот Змија Печати Мажите Сива маица Мода Лето Краток Ракав Памук Ткаенини Блузи & Tees трговија на Големо

Стилски Бул Черепот Змија Печати Мажите Сива маица Мода Лето Краток Ракав Памук Ткаенини Блузи & Tees трговија на Големо

DEN 589.00
DEN 950.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата.
Добредојдовте на нашата продавница.
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Ние брод во светот. Ние може да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Ние не ќе ја напушти нашата infromation во пратката за капка превозот наредби.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Ние може да обезбеди производот слики за вас.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме. Тоа обично трае 7-15 дена.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YOYLAP
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бои:
Црна,Бела,Сина,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова,Црвена,Жолта,Сина
Карактеристики:
100% Памук, Дише, Не Исчезнат
Број На Модел На:
ZEWA12YWphsG4V

Слични производи во категоријата