• Неодамнешно
  • -9 %
Дизајн На Основните Врвот Пијано Копчиња И Музички Ноти Т Кошула Мажите Секојдневен Лето Печати Чист Памук, Машки Блузи О Вратот Tee Кошула Момчиња

Дизајн На Основните Врвот Пијано Копчиња И Музички Ноти Т Кошула Мажите Секојдневен Лето Печати Чист Памук, Машки Блузи О Вратот

DEN 567.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна

Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.Ние се извинуваме што D.Дополнителна помош : На-барање за печатење ја намалува отпадот и се еколошки!
4.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. Однапред ви благодариме за вашата corporation.Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Почитувани купувачи, Сите T маици се Азиските Големина, Pls се провери големината на табелата, кога прави нарачка!
1. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.
П : ми треба многу на производ,може да ми даде попуст?
A : Да, се разбира,кога ви се потребни повеќе информации за производот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе испрати трговија на големо цена за вас.Откако ќе знаете вашето тело мерења,Консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите.Оваа премија, т-маица е како блиску до совршен како што може да биде.
П : Кога пакетот пристигнување царината,не ми треба да го платат тарифните?
О : кога се пријават на царинските,пакетот на информации како подарок,вредност помала од $5,нормално тоа е лесно да се царинење.Ве молиме мерка што обично се носат облека, Не на вашето тело.ние ќе ви даде наплата или да го препрати или попуст било други начини. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.54 см ,1 cm = 0.Сите наши производи се GILDAN Бренд за Облека, и ние за поддршка на сопствени слики, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
За Логистика :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
П : Што е превозот начин во вашата продавница?
A : Aliexpress Стандард Превозот Начин,тоа е брзо и безбедно,ако треба други превозот начини,ве молиме контактирајте со нас!(Сад преку E-пакет нормален 7~15 дена)
П : Кога производот изгубени на патот ,што можам да направам?
A : Контактирајте со нас кога не го добиете вашиот пакет,јас ќе испрати нов или да ви даде целосна наплата.

Клучни карактеристики

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата