• Неодамнешно
  • -38 %
Сина Сончоглед Обичај Ден на Трудот Памук Екипажот Вратот машки Кошули, Блузи Група Tee Обични Маици на Кратки Ракави Врвот на маици

Сина Сончоглед Обичај Ден на Трудот Памук Екипажот Вратот машки Кошули, Блузи Група Tee Обични Маици на Кратки Ракави Врвот на

DEN 589.00
DEN 950.40

Количината на стоката
Това е достапна


Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот . Ние може да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Ние може да обезбеди производот слики за вас. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. за објектот помалку од 2 KG.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. Ние не ќе ја напушти нашата infromation во пратката за капка превозот наредби.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. Ние брод во светот.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YOYLAP
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина
боја:
Сина,Сина,Црвена,Темно Сива,Црна,Бела,Жолта,Зелена,Сива,Виолетова
SKUNB:
ZEWA12Blue Сончоглед

Слични производи во категоријата