• Неодамнешно
  • -35 %
Креативни Метро Т Кошула Tshirt Мажите 2018 Нови О Вратот Памук Mens Т-маица Tee

Креативни Метро Т Кошула Tshirt Мажите 2018 Нови О Вратот Памук Mens Т-маица Tee

DEN 524.00
DEN 806.40

Количината на стоката
Това е достапна

Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Превозот и Поштенски
1. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење.
Големина На Табелата И Меѓународниот Големина Конверзија
Големина На Табелата
Ознака Големина
Единица : инчен
Единица : cm
Градите
Рамо
Должина
Градите
Рамо
Должина
S
37
16. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Ве молиме изберете ја вашата соодветна големина според големината на табелата и меѓународни големина на конверзија пред поставување на својата цел.5
26
94
42
66
М
39
17.5
72
XL
44
19. Карактеристики & Белешки
1
Адвокатско Мажите Т Кошула Tshirt Мода 2016 Година Нови Кратко Sleeve O Вратот маица Блузи Tee
2
100% Сосема нов и висок квалитет
3
Тоа е прилично удобно
4
Модерен и либерални
5
Одличен подарок за вашиот љубовник или себе си
Ве молиме имајте во предвид :
Сликите се само примероци за референца. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
ODDKING
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Број На Модел На:
DX-9151
Јака форма:
Маици
Sleeve:
Кратко Sleeve
Дебелина:
Обичните
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
Година / сезоната:
Две илјади и шеснаесет
ткаенина име:
Памук
Главната ткаенина состав:
Памук
Содржината на главната ткаенина состав:
100 (%)

Слични производи во категоријата