• Неодамнешно
Бетмен Т кошула Момчиња Девојчиња маици Цртан филм Бебе Момче Т-маица За Деца Девојка на Врвот Т риза За Бебе Момче Дете Момчиња Кошула Лилјак Човек T145X

Бетмен Т кошула Момчиња Девојчиња маици Цртан филм Бебе Момче Т-маица За Деца Девојка на Врвот Т риза За Бебе Момче Дете Момчиња

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Ali Express Стандард на Превозот . П : Ако на крајот заштита на време, сеуште не сте добиле парцела? А Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас . Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот. Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет! П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод парцела преку Ali Express Стандард Превозот,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена? A : ви Благодариме за вашето барање.и фотографии се преземени од себе. П : Колку долго може да добиете редоследот по испраќање цел? А времето за Испорака на Ali Express Стандард за Испорака : Нормално тоа трае 10-60days за да добие производи откако ќе се обработуваат тоа.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифати Alipay, Western Union, TT, QIWI паричник, Банкарски трансфер, ВИЗА, Мастеркард, и повеќе ќе бидат на располагање и во иднина. за Време на процесот на својата цел : 1 - 3 дена во работен ден.
Ве молиме да се избере облека според големината на табелата!
ПРАШАЊА и одговори П : Се производ фотографии вистински? A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. П : Како да во рок од 10 дена од денот на приемот на цел? A. благодарение П : Колку долго можете да го испратите со цел по цел? А.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог. производи може да се примени во 10days ако изберете го изразат курир, но во овој случај вие сте одговорни за важечките увозни царинските давачки/даноци, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5T, 7T, 9T, 11T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Материјал:
Модални
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
YosuCoun
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
YC021801
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Облека Должина:
Редовни
Сезоната:
Пролет лето Есен
облека:
Бебе Момчиња Babys Момче Деца
облека:
Деца Девојка Дете Девојки Деца
боја:
Бела Маица Печатење
Моден:
Бетмен

Слични производи во категоријата