• Неодамнешно
Бренд Нови 2018 Лето Mens Кратко Sleeve Топла Продажба памук О вратот Кул Повик Pj Ослободи Од Мене Tee Кошула

Бренд Нови 2018 Лето Mens Кратко Sleeve Топла Продажба памук О вратот Кул Повик Pj Ослободи Од Мене Tee Кошула

DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Слични производи во категоријата