• Неодамнешно
П-СЛИКА машки памучни Маици 2017 сосема нов лето машка мода кратки ракави Т-маица о-вратот на мажите т кошула mens блузи

П-СЛИКА машки памучни Маици 2017 сосема нов лето машка мода кратки ракави Т-маица о-вратот на мажите т кошула mens блузи

DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
П-IMAGE
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Со Кратки Ракави
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Боја:
бела црна, сива

Слични производи во категоријата