• Неодамнешно
  • -38 %
Бренд човек т кошула 2017 Нов Повик лето, Т-маица о-вратот памук Мажите е моден Тренд Печатени музика Кратко sleeve Висок квалитет

Бренд човек т кошула 2017 Нов Повик лето, Т-маица о-вратот памук Мажите е моден Тренд Печатени музика Кратко sleeve Висок квалитет

DEN 209.00
DEN 336.48

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JALEEMAN
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Конвенционалните ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток

Слични производи во категоријата