• Неодамнешно
  • -9 %
YouGeMan 2018 Жените Мода Tee Кошула Лето Облека корејски Harajuku Секси Водат Тенок Солидна Т-маица Женска Краток Култури Блузи

YouGeMan 2018 Жените Мода Tee Кошула Лето Облека корејски Harajuku Секси Водат Тенок Солидна Т-маица Женска Краток Култури Блузи

DEN 459.00
DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна


Една Големина : Биста 77 Рамо 32 Должина 45 Ракав 15.5(1-3 см грешки)
Боја : Црна,Бела,Каки

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
YouGeMan
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Тип на облека верзија:
Се посветам на моралот
компонента содржина:
96% или повеќе
боја:
Бела,Црна,Каки

Слични производи во категоријата